Китай справедливо називають «фабрикою світу», адже підприємства Піднебесної виробляють велику кількість найрізноманітнішої продукції, яку завжди можна вигідно перепродати в Україні. Наша стаття — гарна підказка для підприємців, які лише думають, чим можна торгувати та що везти з Китаю на продаж.
Трендові та сезонні товари
Йдеться про продукцію, яка має високий попит, але в обмежений проміжок часу. Це може бути пов’язано із сезонністю чи майбутніми культурними подіями. Крім того, топові товари з Китаю стають такими під впливом модних тенденцій або ж в момент розвитку нових технологій. Таким чином, найвигідніші товари з Китаю — це:
- новинки — продукція, яка щойно з’явилася на ринку;
- сезонні товари — вироби, попит на які зростає залежно від пори року (наприклад, пляжні аксесуари влітку чи товари для зимових видів спорту);
- продукція для свят — товарні позиції, які цікаві покупцям перед Новим Роком, 8 березня, Хелловіном і т. д.
Щоб зрозуміти, які товари вигідно возити саме зараз:
- аналізуйте соціальні мережі, читайте і дивіться популярні блоги;
- використовуйте спеціалізовані інструменти для аналізу трендів, на зразок Google Trends;
- вивчайте звіти та дослідження ринку, які публікують профільні видання та аналітичні агентства.
Топ 10 товарів, які вигідно возити з Китаю в Україну
Тепер дізнаймось, що можна привезти з Китаю і вигідно продати, крім трендових товарів. Дійсно, існує продукція, яка має стабільний попит. І ось вам 10 ідей, які товари з Китаю вигідно продавати незалежно від пори року:
- Дитячий одяг. Китай є лідером у виробництві недорогого дитячого одягу. Асортимент торговельних майданчиків включає все — від повсякденного одягу до розкішних суконь і витончених костюмів для особливих подій.
- Техніка. Традиційно, китайці першими пропонують новинки побутової техніки та електроніки. В Україні добре продаються кавоварки, блендери, зарядні пристрої для смартфонів, повербанки для телефонів і ноутбуків.
- Меблі. Компактні та модульні меблі з Китаю також легко знаходять свого покупця серед українських споживачів, які шукають оптимальне поєднання ціни та якості.
- Іграшки. Ринок іграшок постійно видозмінюється, проте китайські виробники встигають за трендами. Вони пропонують широкий асортимент продукції, включно з навчальними та розвивальними виробами.
- Спортивні товари. Фітнес-браслети, спортивне обладнання, аксесуари для тренувань з Китаю мають велику популярність серед українських споживачів, які прагнуть до здорового способу життя.
- Товари для дому та саду. Не залишаться поза увагою покупців декоративні вироби, садовий інвентар і товари для прибирання будинку.
- Одяг та аксесуари для дорослих. Сучасний одяг, взуття, сумки та прикраси — завжди серед найпопулярніших категорій. Вигідно замовляти з Китаю те, що не можуть запропонувати вітчизняні виробники за доступною ціною.
- Автотовари. Такі аксесуари для автомобілів, як чохли для сидінь, зарядні пристрої, навігаційні системи, сигналізації — легко знаходять своїх покупців в Україні.
- Гаджети. Що можна перепродавати з Китаю, якщо у вас магазин електроніки? Розумні годинники, бездротові навушники, дрони, роботи-пилососи тощо.
- Косметика і товари для здоров’я. Натуральна косметика, БАДи — чудовий варіант для тих, хто шукає, що можна привезти з Китаю для бізнесу на перепродажу.
Розмірковуючи, що вигідно возити з Китаю в Україну, особливу увагу приділіть аналізу ринку і вивченню потреб цільової аудиторії. Головний секрет успішного бізнесу на перепродажу — вміння передбачати тренди. Ну а в пошуку надійних постачальників завжди допоможуть фахівці Pollux.
Де і як шукати товари з Китаю
Якщо ви плануєте самостійно шукати якісні товари з Китаю, які мають попит, можна використати два підходи — вирушити на ринок офлайн або підбирати постачальників на інтернет-майданчиках.
Онлайн-магазини
- Alibaba — найбільший майданчик для гуртової торгівлі, де можна знайти практично будь-який товар за мінімальною ціною.
- AliExpress — сайт, зручний для придбання продукції невеликими партіями, що корисно для тестування ніші.
- Taobao і Tmall — популярні китайські платформи, на яких представлені товари, переважно для локального ринку Китаю.
- 1688 – гуртовий інтернет-магазин, орієнтований на внутрішнього споживача, з максимально низькими цінами на товари.
Ринки та ярмарки
- Yiwu International Trade City — найбільший у світі гуртовий ринок, звідки можна вигідно везти в Україну товари повсякденного вжитку.
- Guangzhou Wholesale Market — ринок, який пропонує величезний вибір одягу, аксесуарів і текстилю.
- Shenzhen Electronics Market — найкраще місце для пошуку продавців електроніки та гаджетів.
Висновок
Закупівля товару з Китаю — чудове рішення. Постачальники Піднебесної пропонують величезний асортимент продукції, замовити яку можна у будь-якій кількості й завжди по вигідним цінам. Щоб зрозуміти, що краще купувати в Китаї, важливо уважно проаналізувати ринок, слідкувати за трендами, ну а вибрати надійних постачальників і перевірити якість продукції допоможе посередник. З командою Pollux у вас є всі шанси організувати вигідний бізнес, який буде швидко розвиватись і стабільно приносити гроші.